O sesji

Udział w sesji jest równoznaczny z zapoznaniem się oraz akceptacją poniższych informacji. Wszystkie zdjęcia poddawane są profesjonalnej
i autorskiej obróbce nadającej im niepowtarzalnego, wyjątkowego klimatu – wedle uznania autorki. Sposób obróbki nie podlega zmianie, reklamacjom, poprawkom, wszystko po to abym oddała Wam w pełni swoją pracę, zgodną z moim sercem i umiejętnościami.
Do każdego rodzaju sesji polecam by Pani wykonała mocniejszy makijaż niż ten na co dzień. Najlepiej jest skorzystać z usług z wizażystki ,
która doskonale wie jak uwydatnić Wasze piękno a jednocześnie wykona makijaż typowo fotograficzny i zadba o włosy.

Sesja ciążowa

Sesję ciążową najlepiej wykonać ok. siódmego–ósmego miesiąca ciąży. Na sesję ciążową przygotuję dla młodej mamy piękne suknię ciążowe, jedwabie i tiule Na sesje zabieramy komplet bielizny czarnej, białej oraz beżowej.

Sesja kobieca

Jeśli czytasz ten tekst, to prawdopodobnie gdzieś w głębi duszy pojawiło się pragnienie zgłębienia tematu kobiecych sesji zdjęciowych. Być może sama chcesz spróbować swych sił, albo komuś zrobić taki prezent. Powody mogą być tak różne, jak wiele jest kobiet. Sesja kobieca to niezwykłe przeżycie, więc warto się o nią pokusić. Nie czekaj na lepszy czas, on właśnie nadszedł. Jeśli chcesz podbudować pewność siebie, uczcić sukces do którego dążyłaś w ostanim czasie lub zrobić prezent sobie lub drugiej połówce, to jesteś w odpowiednim miejscu. Napisz do mnie a ustalimy szczegóły i będziemy działać.

Co zabieramy na sesje? 

Na sesje zabieramy komplet bielizny czarnej, białej, body, haleczki, koronki, podomki, pończochy, buty na obcasach. Zabieramy tez dobry humor i jesteśmy wyspane i wypoczęte nastawione na dobra zabawę.

Fotografia portretowa

Sesje portretowe projektuje tak by był motyw przewodni. Koncentruje się na modelu i pokazuje go w sposób zgodny z jego charakterem. Każdy projekt sesji jest planowany indywidualnie, omawiamy styl, charakter zdjęć, oraz stylizacje. Jest to nasza wspólna praca, dlatego poświęcam dużo czas na rozpoznanie potrzeb Klienta.

Fotografia rodzinna

Wszelkie przygotowania do sesji zależą od jej klimatu i koncepcji. Najlepiej sprawdzą są rzeczy w stylu vintage, boho i retro. Kolory naturalne takie jak: beże, brązy, burgundy, granaty, szarości, biele, jeans zawsze będą świetnym wyborem. Szale, płaszczyki, kardigany, kapelusze, kaszkiety i berety również. Warto zabrać ubrania, w których dzieci wyglądają inaczej niż zwykle, w tym bluzki bez emblematów i napisów –żeby nie odciągały uwagi od bohaterów zdjęć, czyli od Was. 

W przypadku sesji rodzinnych kolory powinny ze sobą współgrać.

Jeżeli NIE zgadzacie się na publikację zdjęć rodzinnych na moim fanpage (facebook) oraz stronie www proszę o informację przed sesją

Fotografia artystyczna

Fine Art
Portret artystyczny charakteryzuje się niepowtarzalnością, wyjątkową jakością i szczególnie czasochłonną obróbką, która nadaje każdemu ujęciu ponadczasowy charakter. Decydując się na taki portret możesz liczyć na oryginalny styl i kreatywność. Taki portret można porównać do malowanego obrazu nad którym artyści spędzali tygodnie.

Fotografie Ewa Lemke @ 2021

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Skontaktuj się ze mną, napisz lub zadzwoń