O mnie

Ewa Lemke - jest znana ze swoich ponadczasowych i eleganckich portretów.

Ewa szczyci się tym, ze oferuje fotografie na całe życie. Specjalizuje się w fotografii ciążowej i kobiecej a swój styl określa jako mieszankę portretów klasycznych i artystycznych. W fotografii ciążowej skupia się na uchwyceniu więzi miłości pomiędzy przyszłą mamą i jej nienarodzonym maleństwem.

W sesjach kobiecych pokazuje ukryte piękno i wydobywa je za pomocą aparatu na światło dzienne. Jej głównym celem jest tworzenie eleganckich i intymnych  portretów. Jako matka i kobieta rozumie jak ważna jest możliwość ponownego przeżycia najpiękniejszych momentów dzięki fotografii i najbardziej żałuje tych zdjęć, które w jej życiu nie zostały wykonane. 

Ewa jest absolwentką dwuletniej Akademii Foto-Oko w której praca dyplomowa otrzymała znakomite recenzje i jest inspiracją dla nowych przyszłych fotografów. Jest członkiem komisji egzaminacyjne i pełni funkcje honorową.
W dalszym ciagu uczestniczy w warsztatach fotograficznych i nadal doskonali rzemiosło pogłębiając swoją wiedzę. 

Oprócz pięknych zdjęć Ewa oferuje pełną obsługę Klienta i doradza jak przygotować się do sesji a jej szafa studyjna staje prze Wami otworem. Jej praca w kameralnym studio przebiega tak byś czuła się komfortowo i swobodnie.
Ewa jest przekonana, ze Wasze spotkanie na sesji będzie niezapomnianym przeżyciem.

Fotografie Ewa Lemke @ 2021